Over Samenso

Samenso is 30 mei 2022 opgericht en ondersteunt de drie welzijnsstichtingen Caleidoz, Forte en Mozaïek met een gezamenlijke Raad van Toezicht, management team en servicebureau. Samenso heeft een ondersteunende rol en zorgt ervoor dat sociaal werkers en vrijwilligers elke dag hun werk iets beter kunnen doen.

Maak kennis met Team Samenso

Lucien Peeters
Directeur/Bestuurder

06 13 62 02 98
lucien.peeters@samenso.nl

Christie Engelberts
Bestuursassistent

06 30 15 52 41
bestuursassistent@samenso.nl

Rogier Smeets
Manager Bedrijfsvoering a.i

06 23 74 02 68
rogier.smeets@samenso.nl

Ivo Gossink
Financieel adviseur

06 86 88 07 25
ivo.gossink@samenso.nl

Edwin van de Pol
Controller

06 23 83 05 15
edwin.vandepol@samenso.nl

Bianca Hooftman
Financiële administratie


bianca.hooftman@samenso.nl

Marjan Schreven
Financiële administratie

06 82 63 95 38
marjan.schreven@samenso.nl

Tessa Massop
Communicatieadviseur

06 48 01 87 57
communicatie@samenso.nl

Angela Lanting
HRM-adviseur a.i.

06 23 64 18 36
angela.lanting@samenso.nl

 

Monique Gerrits
HR-medewerker

06 82 60 94 97
monique.gerrits@samenso.nl

Emmy van Aalten
Privacy officer


avg@samenso.nl
 

Daniëlle van Deutekom
Adviseur Kwaliteit & Innovatie

06 -23389641
Danielle.van.Deutekom@samenso.nl
 

Caleidoz Welzijn

Dorien Schweckhorst
Manager

06-86 85 87 63
d.schweckhorst@caleidoz.nl

Forte Welzijn

Mozaïek Welzijn

Over Samenso

Raad van toezicht

De Raad van Toezicht (Raad) bewaakt de maatschappelijke doelstellingen waarvoor Samenso is opgericht. Samenso is een stichting die ondersteuning biedt aan Caleidoz Welzijn, Forte Welzijn en Mozaiek Welzijn. De Raad ziet toe dat de bestuurder handelt in het belang van de stichtingen en haar klanten. Ook staat de Raad de bestuurder met advies bij.

De bestuurder van Samenso is samen met het MT  verantwoordelijk voor de koers van de drie organisaties. De raad van toezicht ziet toe op de besturing van de organisaties. De Raad werkt volgens de Governance Code Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening.

Leden van de Raad van Toezicht:

Erik Vermathen – tijdelijke voorzitter
Henk Driessen
Piet Mulder
Jan-Pieter Veldman
Onno Vermoten
Jan Zandberg


Volg ons ook op social media

Prinses Irenestraat 49
6661 EA Elst (Overbetuwe)
 
Postbus 66, 6900 AB Zevenaar

© Samenso. Webdesign Dix Design.